Укр | Рус | Eng

 

Аспіранти

В Інституті діє стаціонарна і заочна аспірантура, в якій навчаються 3 та 4 роки відповідно. Молоді науковці працюють над дисертаційними дослідженнями в межах обраних спеціальностей, профільних відділів та під керівництвом фахівців Інституту.

За останні роки до аспірантури Інституту були зараховані і працюють над дисертаційними дослідженнями такі аспіранти:

2003 рік

Бойко-Бойчук Лариса Василівна – 2006 року захистила кандидатську дисертацію на тему: "Синергетичний підхід у політичних дослідженнях (на прикладі аналізу політико-владної взаємодії у територіальних громадах в Україні)". Відділ етноісторичних досліджень. Науковий керівник – д.політ.н. М.С. Кармазіна.

Гнатенко Наталія Григорівна
Науковий керівник – д.політ.н. А.Д. Пахарєв.

Горєлов Денис Миколайович
Тема дисертаційного дослідження: "Позиція Української діаспори в США щодо внутрішньополітичних процесів в Україні". Науковий керівник – д.і.н. О.М.Майборода.

Дундук Юлія Олександрівна
Науковий керівник – д.політ.н. А.Д. Пахарєв.

2004 рік

Гнатюк Тетяна Олегівна
Тема дисертаційного дослідження: "Адаптація правової бази та міграційної політики України до європейських стандартів". Науковий керівник – д.і.н. О.М.Майборода.

Сидоренко Максим Володимирович
Тема дисертаційного дослідження: "Політичні еліти України та Росії як рушійна сила постсоціалістичної суспільної модернізації: порівняльний аналіз". Науковий керівник – д.політ.н. А.Д. Пахарєв.

Соловйова Юлія Олександрівна
Тема дисертаційного дослідження: "Політична система України: конфліктологічний аспект". Науковий керівник – д.політ.н. В.О. Котигоренко.

2005 рік

Богуславська Катерина Олександрівна
Тема дисертаційного дослідження: "Мережевий підхід у політичних дослідженнях". Науковий керівник – д.політ.н. М.С. Кармазіна.

Шпортько Оксана Володимирівна
Науковий керівник – член-кореспондент НАН України, д.політ.н. Ю.А.Левенець.

Шульгіна Алєся Анатоліївна
Науковий керівник – к.політ.н. Г.І. Зеленько.

2006 рік – оголошено набір до аспірантури (Детальніше див. Розділи:Загальна інформація та Документи до вступу).

Версія для друкуПечать

На головну сторінку Карта сайту Контакти