ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕТНОПОЛІТИКА В УКРАЇНІ: РЕАЛІЇ ТА ДИСКУРС»

 

 

 

ІПіЕНД спільно з Міністерством культури, молоді та спорту 21 листопада 2019 року проводить Всеукраїнську наукову конференцію «Етнополітика в Україні: реалії та дискурс». Звертаємо увагу на зміну дати проведення конференції з 14 на 21 листопада

Дискусійні платформи конференції:

  1. Етнополітика в Україні: здобутки, виклики, перспективи
  2. Проблеми української національної ідентичності
  3. Конфесійна ситуація в контекстах етнополітики
  4. Етнополітичні аспекти міграційної політики
  5. Етнополітика в науковому дискурсі

Адреса проведення конференції: м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 8, конференц-зал 202, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України. Проїзд метро до станції «Печерська».

За матеріалами конференції планується публікація статей. Оргкомітет має право відмовити авторам у публікації матеріалів.

Погоджуючись взяти участь у конференції, учасник висловлює згоду на оприлюднення своїх матеріалів у мережі INTERNET.

Заявку на участь у конференції та матеріали до неї подавати до 07 листопада 2019 р. електронною поштою на адресу valeriy.n12@gmail.com файлом у текстовому редакторі Word із назвою файлу українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника (наприклад, Іваненко О.О._стаття.doc).

Адреса і контакти оргкомітету:  м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 8, каб. 215, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, електронна адреса: valeriy.n12@gmail.com.

За додатковою інформацією звертатися до секретаря оргкомітету конференції Валерія Новородовського, тел.: 0639529302

Заявка на участь у конференції – тут

Программа конференції тут