ГЕРАСИМЕНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України https://ipiend.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/cropped-Loho_IPiEnD_-removebg-preview.png https://uk.wikipedia.org/wiki/Інститут_політичних_і_етнонаціональних_досліджень_імені_І._Ф._Кураса_НАН_України 01011, Київ - 11, вул. Генерала Алмазова, 8 Тел.: 285-65-61

В.о. молодшого наукового співробітника відділу проблем світового політичного розвитку.

Народився 16 грудня 1998 року в м. Києві.

У 2022 році закінчив Філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю „Політологія” і здобув спеціалізацію „молодший науковий співробітник”, „викладач закладу вищої освіти” та „експерт із суспільно-політичних питань”

З жовтня 2022 року працював на посаді наукового співробітника відділу проблем світового політичного розвитку в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, з листопада 2023 року – в.о. молодшого наукового співробітника цього відділу.

Коло наукових інтересів: політична пропаганда; інформаційні технології як засіб в політиці; інформаційні технології політичної пропаганди; інституційні механізми взаємодії громадянського суспільства і держави.

Ідентифікатор в міжнародному реєстрі ORCID

Профіль в Google Scholar

Профіль в Web of Science