КИЯК МАКСИМ ТАРАСОВИЧ

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України https://ipiend.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/cropped-Loho_IPiEnD_-removebg-preview.png https://uk.wikipedia.org/wiki/Інститут_політичних_і_етнонаціональних_досліджень_імені_І._Ф._Кураса_НАН_України 01011, Київ - 11, вул. Генерала Алмазова, 8 Тел.: 285-65-61

Старший науковий співробітник відділу проблем світового політичного розвитку, кандидат філософських наук, магістр державного управління.

Вищу освіту отримав у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2004 році за спеціальністю „філософія (релігієзнавство)” та здобув кваліфікацію викладача філософських дисциплін.

У 2008 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук на тему: „Порівняльний аналіз соціальних доктрин ісламу та Римо-католицької церкви”.

Другу вищу освіту отримав  у 2012 році у Національній академії державного управління при Президентові України („публічне управління”).

У 2015 році навчався за програмою вільного семестру у Людвіг-Максимілліан університеті (м. Мюнхен, Німеччина), в університеті Мальмо (Швеція). У 2018 році – за програмою LADU Стенфордського університету та Українського католицького університету „Роль публічної політики у розвитку публічного сектору”. Працює над докторською дисертацією.

З 2007 по 2014 роки працював у Національному інституті стратегічних досліджень при Президентові України. Є асоційованим експертом Ради зовнішньої політики „Українська Призма”, співзасновником мережі публічних дипломатів Global Ukrainians. Частий дописувач в українських і закордонних медіа. Представляв Україну у якості національного експерта у Комітеті CAHROM Ради Європи (2015). У 2017 році став співавтором дослідження про роль гумору у стратегічних комунікаціях Центру вивчення передового досвіду НАТО зі стратегічних комунікацій (м. Рига, Латвія).

Належить  до Digital Community Network (Вашингтон, США) –  всесвітньої мережі, що об`єднує фахівців із громадських організацій, бізнесу, публічної сфери та політики, котрі займаються питаннями цифровізації. Співорганізатор щорічної польсько-німецько-української зимової школи ім. Богдана Осачука  (Польща).

Координатор міжнародної адвокаційної кампанії „Захистимо Дністер”. Багаторазовий учасник іноземних програм стажувань. У 2011 році проходив стажування в уряді штату Пенсильванія (США), є учасником програми уряду США для лідерів з різних куточків світу IVLP (2019).

Вільно володіє англійською та німецькою мовами.

Коло наукових інтересів: міжнародна політика, гуманітарна політика, глобальна безпека, інформаційні війни, стратегічні комунікації, протидія дезінформації, публічна дипломатія, соціологія релігії, публічна політика.

Ідентифікатор в міжнародному реєстрі ORCID

Профіль в реєстрі науковців України

Профіль в Google Scholar

Профіль в Web of Science