МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ „СОЦІАЛЬНЕ ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ПРОЄКТУВАННЯ МАЙБУТНЬОГО: ВІДНОВЛЕННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ РИЗИКІВ ТА НЕВИЗНАЧЕНОСТЕЙ”

26 квітня в Запорізькому національному університеті відбулася ХІV Міжнародна науково-практична конференція „Соціальне прогнозування та проєктування майбутнього: відновлення в умовах глобальних ризиків та невизначеностей”. Одним з організаторів конференції виступив Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України. У роботі конференції взяли участь понад 120 науковців, освітян та  громадських активістів.

На пленарному засіданні конференції з доповідями виступили доктор політичних наук, професор, завідувач відділу етнополітології Віктор Котигоренко та доктор політичних наук, професор, головний науковий співробітник  відділу етнополітології Олег Калакура.

В роботі секцій взяли участь доктор політичних наук, провідний науковий співробітник відділу проблем світового політичного розвитку Олег Кондратенко; кандидат історичних наук, науковий співробітник відділу етнополітології Олексій Ляшенко, кандидат історичних наук, молодший науковий співробітник відділу етнополітології Валерій Новородовський. Учасники заходу наголосили на важливості поглиблення співпраці та обміну досвідом між науковцями закладів вищої освіти та дослідницько-аналітичних установ, між органами влади, інститутами громадянського суспільства та міжнародними організаціями, акцентували на необхідності створення підґрунтя для відновлення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування на деокупованих територіях.

Під час пленарного засідання конференції

Програма ХІV Міжнародної науково-практичної конференції „Соціальне прогнозування та проєктування майбутнього: відновлення в умовах глобальних ризиків та невизначеностей”