ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ 2019

На підставі Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» від 26.11.2015 р. № 848-VІІІ, постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи» від 14.12.2016 р. №998 Президією НАН України  оголошено вибори директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України (Постанова №231 від 25.09.2019 р.)

На виконання цієї Постанови директор Інституту підписав Наказ №47 від 1 жовтня 2019 р. про організацію виборів директора Інституту, у якому розпорядився розробити «Положення про організаційний комітет з виборів директора Інституту» та «Положення про виборчу комісію з виборів директора Інституту», затвердив кількісний і персональний склад організаційного комітету та виборчої комісії, на які поклав відповідальність за проведення виборів.

Вченою радою Інституту (протокол №7 від 24 жовтня 2019 р.) затверджено «Положення про організаційний комітет з проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України» та «Положення про виборчу комісію з проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України».

24 жовтня відбулися перші засідання організаційного комітету і виборчої комісії, під час яких було обрано керівний склад цих органів (Протокол №1 засідання  організаційний комітет з проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України від 24 .10.2019Протокол №1 засідання   виборчої комісії з проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України від 24.10.2019).

25 листопада 2019 р. сплив термін подачі заяв для участі у конкурсі на заміщення посади директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України

28 листопада 2019 р. Відділення історії, філософії та права НАН України надіслало повідомлення на адресу організаційного комітету і виборчої комісії з виборів директора ІПіЕНД ім. І. Ф. Кураса НАН України, у якому зазначається, що для участі у конкурсі було висунуто кандидатуру Рафальського Олега Олексійовича, інших кандидатур висунуто не було.  Кандидатура члена-кореспондента НАН України О.О. Рафальського відповідає вимогам до керівника, встановленим частиною третьою статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» і може брати участь у зазначеному конкурсі. О.О. Рафальський дав письмову згоду балотуватися на виборах.

29 листопада відбулося засідання Організаційного комітету з проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН, під час якого було прийнято рішення про проведення виборів 10 грудня 2019 р. та затверджено список виборців.

З протоколом №2 засідання Організаційного комітету можна ознайомитися тут.

Відповідно до вимог Закону 29 листопада 2019 р. кандидатом  подано для публічного обговорення  програму своєї майбутньої діяльності.

Програма кандидата на посаду керівника наукової установи – директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України члена-кореспондента НАН України Олега Олексійовича Рафальського

2 грудня відбулося засідання виборчої комісії з проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України, під час якого було погоджено переданий організаційним комітетом список виборців, затверджено форму «Реєстра виданих бюлетенів таємного голосування з обрання директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України» та прийнято рішення про оприлюднення оголошення про дату, час і місце проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України (дошка оголошень, офіційний веб-сайт Інституту). (Протокол № 2 засідання виборчої комісії з проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України від 02 грудня 2019 р.)

9  грудня  2019  р.  відбулося  засідання  Організаційного  комітету з проведення  виборів  директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України. Під   час  засідання  були  розглянуті  питання  стану  готовності  до проведень   виборів,   акредитації   та   порядку  роботи  громадських спостерігачів. Протокол №3 засідання комітету з проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України від 09 грудня 2019 року.

Цього  ж  дня  відбулося  засідання  Виборчої   комісії, під час якого розглядалися  питання  про  виготовлення  та  зберігання бюлетенів для голосування. Протокол  №3   засідання   виборчої  комісії  з  проведення  виборів директора.

Перед початком голосування 10 грудня 2019 р. Виборча комісія здійснила моніторинг готовності приміщення до процесу виборів, визнавши її задовільною (Протокол №4 засідання виборчої комісії з проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України).

Цього ж дня відбулися вибори директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, за результатами яких директором Інституту обрано Рафальського Олега Олексійовича, що засвідчує Протокол №5 засідання виборчої комісії з проведення виборів директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України.