НЕПОПРАВНА ВТРАТА

Українська академія політичних наук та Асоціація політичних наук України в глибокій жалобі з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашого колеги доктора філософських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Беха Володимира Павловича. Трагічна вістка гірким болем обізвалася в наших серцях. Жалоба не знає меж, адже пішла з життя людина, яка органічно поєднувала принциповість і людяність, глибину розуму, велич душі й чуйність серця.

Володимир Павлович був відповідальним, працелюбним, доброзичливим, уважним до проблем і потреб колег. Він жив чесно й гідно, працював самовіддано, щиро підставляв плече допомоги кожному, хто цього потребував. У його великому серці завжди було достатньо місця для дружнього розуміння, розважливої підтримки і мудрої поради. Він випромінював бажання жити, працювати, вдосконалювати себе й навколишній світ. Тому його поважали, любили й шанували. Бракує слів, щоб передати смуток і біль, які чорним крилом торкнулися всіх, з ким перетинався життєвий шлях Володимира Павловича.

Висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом із вами.

Світлий спомин про Володимира Павловича назавжди залишиться в серцях колег, рідних і близьких, усіх і кожного, хто мав щастя перетнутися на своєму життєвому шляху з непересічною і чуйною особистістю – Бехом Володимиром Павловичем.