ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФІНАНСОВИЙ ФОРУМ „МОДЕРНІ ФІНАНСИ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ І СУЧАСНІ ТРЕНДИ”

20 червня 2024 року в Західноукраїнському національному університеті (м. Тернопіль) розпочав роботу Перший Міжнародний фінансовий форум „Модерні фінанси: глобальні виклики і сучасні тренди”. Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса виступив одним зі співорганізаторів цього масштабного наукового зібрання, участь у якому бере широке коло вітчизняних та зарубіжних експертів, представники органів влади,  наукової та освітянської спільноти, загалом понад сто учасників з України та багатьох країн Європи.

З вітальним словом до учасників форуму звернувся віцепрезидент НАН України, директор Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса, академік НАН України Олег Рафальський. Привітавши учасників форуму від імені Президії НАН України та колективу Інституту, він зазначив, що організатори заходу насамперед ставили перед собою завдання налагодити комунікацію між представниками наукового середовища та бізнесу, органів державної влади і банківського сектору. Якість дискусії, її багатовимірність залежатиме від плюралізму поглядів, які будуть у ній представлені. Тому участь у форумі політологів, які серед іншого, досліджують  інституційну спроможність державних інституцій і політик, які ними здійснюються, зокрема у фінансово-економічному секторі, не є випадковою.

Олег Рафальський

Олег Рафальський висловив впевненість, що започаткування такого дискусійного майданчика – це вагомий внесок науковців і практиків фінансової сфери у якість української політики, і, зрештою, – у політичну стабільність в державі.

 

Під час роботи Форуму

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України – зазначив О. Рафальський – має за честь бути з-поміж засновників цього форуму.

Програма заходу