СПІВРОБІТНИКА НАШОГО ІНСТИТУТУ ПРИЗНАЧЕНО ГОЛОВОЮ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ЕТНОПОЛІТИКИ ТА СВОБОДИ СОВІСТІ

Кабінет Міністрів України призначив нашого колегу – доктора філософських наук, професора, відомого релігієзнавця Віктора Євгеновича Єленського Головою Державної служби України з етнополітики та свободи совісті.

Серед основних завдань Державної служби з етнополітики та свободи совісті – реалізація державної політики у сфері міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин в Україні.

 

Віктор Єленський

На виконання Указу Президента України та рішення Ради національної безпеки і оборони України Державна служба з етнополітики та свободи совісті 6 грудня 2022 року отримала статус центрального органу виконавчої влади з підпорядкуванням безпосередньо Кабінету Міністрів України. У двомісячний строк Державній службі з етнополітики та свободи совісті доручено забезпечити проведення релігієзнавчої експертизи Статуту про управління Української православної церкви на наявність церковно-канонічного зв’язку з Московським патріархатом, за необхідності вжити передбачених законодавством заходів.

Призначення В. Є. Єленського Головою Державної служби є свідченням високої довіри до нього як державного діяча, патріота й науковця.

Колектив Інституту щиро вітає свого колегу з призначенням на високу державну посаду, бажає йому натхнення й наполегливості в реалізації складних завдань з формування державної політики у сфері релігії та етноспільнот.