СПІВРОБІТНИЦЯ ІНСТИТУТУ – УЧАСНИЦЯ МІЖНАРОДНОЇ АКАДЕМІЧНОЇ ПРОГРАМИ

Молодший науковий співробітник відділу політичних інститутів та процесів нашого Інституту, доктор філософії з політології Олена Андрєєва обрана для участі в програмі розбудови потенціалу молодих фахівців „Перспективи багаторівневого управління, децентралізації та прав людини”.

Програма організована Університетом Лунда в рамках Академії молодих професіоналів Шведського інституту (SAYP). Щороку університет проводить комплексні навчальні інтенсиви для молодих фахівців з країн Східного партнерства ЄС та Західних Балкан. Ця програма спрямована на вивчення кращих практик розбудови структур управління у Швеції, а також обмін досвідом, підвищення рівня знань та створення мережі зв’язків у галузі публічного управління, вироблення політик та сталого урядування.

Університет Лунда  (Швеція)

Важливою частиною програми є обмін досвідом між учасниками з різних країн, такими як Литва, Молдова, Грузія та Вірменія щодо імплементації децентралізаційних заходів на принципах дотримання правах людини, через академічні дослідження, роботу громадських організацій, діяльність органів публічного управління. Цьогоріч в міжнародній академічній програмі беруть участь п’ять українських учасниць – представниць наукової спільноти, інститутів громадянського суспільства та місцевого самоврядування.