ЖУРНАЛ „ПОЛІТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ” РОЗМІЩЕНО НА ПОРТАЛІ LibNAS UA

Журнал „Політичні дослідження” розміщено на цифровій платформі Бібліотечного порталу НАН України „LibNAS UA” в розділі „Журнали Академії”.

LibNAS UA – інформаційна система, призначена для консолідації, уніфікації, зберігання та надання широкого доступу до комплексу наукових даних, що супроводжують результати наукової діяльності Національної академії наук України.

Бібліотечний портал НАН України дотримується політики відкритого доступу до опублікованого матеріалу, визнаючи пріоритетними принципи вільного поширення наукової інформації та обміну знаннями задля глобального суспільного прогресу.

Інформаційний блок порталу містить повні тексти статей, опублікованих на сторінках журналу „Політичні дослідження”,  засновником та видавцем якого є наш Інститут.

Користувачі порталу мають можливість (на умовах ліцензії Creative Commons) вільно читати, завантажувати, копіювати контент з навчальною та науковою метою, а також розповсюджувати його з обов’язковим зазначенням авторства.

Організація та підтримка цифрового формату видання, попри її трудомісткість, надає значні переваги для дослідників в процесі пошуку джерел наукової інформації, партнерів, звітування та оцінки результатів наукової діяльності. Окрім того, така система реалізує стратегічну функцію збереження наукового надбання у цифровому форматі.